Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de asigurare RCA si CASCO

Număr anunț
DA21178901
Autoritate contractantă
INSTITUTIA PREFECTULUI - JUDETUL TIMIS (CUI 5049900)
Furnizor / câștigător
FAST BROKERS - BROKER DE ASIGURARE (CUI 14785760)
Cod CPV
66516100-1 · Servicii de asigurare de raspundere civila auto (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.220 RON
Valoare atribuită
1.220 RON
Data publicării
11.09.2018 10:12
Termen limită
16.09.2018 17:00
Data finalizării
11.09.2018 11:23

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.220 RON

din 1.220 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.