Ofertă acceptată Cumpărare directă

SET SCOLAR INDIVIDUAL

Număr anunț
DA21175979
Autoritate contractantă
Scoala cu clasele I-VIII Catane (CUI 16414866)
Furnizor / câștigător
BEST MOB SRL (CUI RO18923424)
Cod CPV
39160000-1 · Mobilier scolar (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.008,40 RON
Valoare atribuită
5.008,40 RON
Data publicării
10.09.2018 16:30
Termen limită
15.09.2018 17:00
Data finalizării
10.09.2018 17:19

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.008,40 RON

din 5.008,40 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.