Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Cuplaj universal STRAUB-FLEX 2 PN 10 DE 719,0 mm
- Număr anunț
- DA21175760
- Autoritate contractantă
- S.C. AQUASERV S.A. (CUI RO16775941)
- Furnizor / câștigător
- STRING SRL (CUI RO12693784)
- Cod CPV
- 44162100-4 · Accesorii de tevarie (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.084 RON
- Valoare atribuită
- 4.084 RON
- Data publicării
- 10.09.2018 16:03
- Termen limită
- 15.09.2018 17:00
- Data finalizării
- 11.09.2018 14:19
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
4.084 RON
din 4.084 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro