Ofertă acceptată Cumpărare directă

TEAVA DREPT 30X20X2, SURUB HEX 4.8X25, ACOP. DREPT VERDE 40X2 M, TEAVA PATRATA 20X20X2, SAIBA OTEL

Număr anunț
DA21174061
Autoritate contractantă
DIRECTIA GRADINA ZOOLOGICA (CUI 23676401)
Furnizor / câștigător
DEDEMAN SRL (CUI RO2816464)
Cod CPV
44163100-1 · Tevi (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.654,33 RON
Valoare atribuită
1.654,33 RON
Data publicării
10.09.2018 14:35
Termen limită
15.09.2018 17:00
Data finalizării
10.09.2018 14:59

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.654,33 RON

din 1.654,33 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.