Ofertă refuzată Cumpărare directă

Servicii de asigurare de raspundere civila auto (Rev.2)

Număr anunț
DA21155760
Autoritate contractantă
Institutia Prefectului-Judetul Ialomita (CUI 4506915)
Furnizor / câștigător
DESTINE BROKER DE ASIGURARE-REASIGURARE SRL (CUI 21678074)
Cod CPV
66516100-1 · Servicii de asigurare de raspundere civila auto (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
170,50 RON
Valoare finală
170,50 RON
Data publicării
06.09.2018 15:47
Termen limită
11.09.2018 17:00
Data finalizării
11.09.2018 17:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.