Ofertă acceptată Cumpărare directă

Sapun Spuma PRISTINE Freshberry NUMAR DE REFERINTA: GJ-5361-02-PRIEU PRET DE CATALOG: 53,00 RON /

Număr anunț
DA21184140
Autoritate contractantă
Scoala de Muzica ''Augustin Bena" Cluj Napoca (CUI 17965570)
Furnizor / câștigător
BUNZL ROMANIA S.R.L. (CUI RO8808509)
Cod CPV
33711900-6 · Sapun (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.353,60 RON
Valoare atribuită
1.353,60 RON
Data publicării
11.09.2018 13:50
Termen limită
16.09.2018 17:00
Data finalizării
11.09.2018 13:59

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.353,60 RON

din 1.353,60 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.