Ofertă acceptată
Cumpărare directă
materiale de constructii
- Număr anunț
- DA21174402
- Autoritate contractantă
- Spitalul de Pneumoftiziologie Aiud (CUI 4331066)
- Furnizor / câștigător
- CASA HAŢEGAN S.R.L. (CUI 30640389)
- Cod CPV
- 44192000-2 · Alte materiale de constructii diverse (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 928,99 RON
- Valoare atribuită
- 928,99 RON
- Data publicării
- 10.09.2018 14:50
- Termen limită
- 15.09.2018 17:00
- Data finalizării
- 11.09.2018 10:47
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
928,99 RON
din 928,99 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro