Ofertă refuzată Cumpărare directă

Articole imprimate de papetarie, cu exceptia formularelor (Rev.2)

Număr anunț
DA21164906
Autoritate contractantă
LICEUL TEHNOLOGIC CONSTANTIN BURSAN (CUI 4468862)
Furnizor / câștigător
ALAMOS SELECT SRL (CUI RO10852395)
Cod CPV
30199700-7 · Articole imprimate de papetarie, cu exceptia formularelor (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.083,46 RON
Valoare finală
1.083,46 RON
Data publicării
07.09.2018 14:35
Data finalizării
11.09.2018 17:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.