Ofertă refuzată Cumpărare directă

PACHET BIROTICA

Număr anunț
DA21152595
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA NR 2 HUNEDOARA (CUI 32212605)
Furnizor / câștigător
ALAMOS SELECT SRL (CUI RO10852395)
Cod CPV
30199700-7 · Articole imprimate de papetarie, cu exceptia formularelor (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
453,77 RON
Valoare finală
453,77 RON
Data publicării
06.09.2018 13:31
Termen limită
11.09.2018 17:00
Data finalizării
11.09.2018 17:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.