Ofertă acceptată Cumpărare directă

Acoperitoare de podea (Rev.2)

Număr anunț
DA21177120
Autoritate contractantă
Colegiul de Muzica ''Sigismund Toduta'' (CUI 4485790)
Furnizor / câștigător
ZETAM-PLM SRL (CUI RO8744251)
Cod CPV
44112200-0 · Acoperitoare de podea (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
47.946,59 RON
Valoare atribuită
47.946,59 RON
Data publicării
11.09.2018 08:57
Termen limită
16.09.2018 17:00
Data finalizării
11.09.2018 11:52

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

47.946,59 RON

din 47.946,59 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.