Ofertă acceptată Cumpărare directă

Motopompa pentru ape murdare JIP-3M 5.5

Număr anunț
DA21175458
Autoritate contractantă
R 16868757 S.C. AQUACARAS S.A.
Furnizor / câștigător
MAGNET CENTER S.R.L. (CUI RO24813531)
Cod CPV
42122000-0 · Pompe (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.689,08 RON
Valoare atribuită
3.689,08 RON
Data publicării
10.09.2018 15:38
Termen limită
16.09.2018 17:00
Data finalizării
11.09.2018 10:06

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.689,08 RON

din 3.689,08 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.