Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Biblioteca Comunei Vladeni Pachet carti Sept 2018
- Număr anunț
- DA21176149
- Autoritate contractantă
- Comuna Vladeni (CUI 4365441)
- Furnizor / câștigător
- LIBRĂRIE . NET SRL (CUI RO13784260)
- Cod CPV
- 22113000-5 · Carti de biblioteca (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.062,34 RON
- Valoare atribuită
- 1.062,34 RON
- Data publicării
- 10.09.2018 17:53
- Termen limită
- 16.09.2018 17:00
- Data finalizării
- 11.09.2018 13:55
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.062,34 RON
din 1.062,34 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro