Ofertă acceptată Cumpărare directă

Achizitia temei comerciale wordpress " Alone Charity"

Număr anunț
DA21175868
Autoritate contractantă
Ministerul Afacerilor Externe (CUI 4266863)
Furnizor / câștigător
SOFTESS 21 S.R.L. (CUI RO21788662)
Cod CPV
72212000-4 · Servicii de programare de software de aplicatie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.640 RON
Valoare atribuită
1.640 RON
Data publicării
10.09.2018 16:14
Termen limită
15.09.2018 17:00
Data finalizării
11.09.2018 09:28

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.640 RON

din 1.640 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.