Ofertă acceptată Cumpărare directă

Condica A4 2ex 50 Set/Bloc Coperta Duplex

Număr anunț
DA21175107
Autoritate contractantă
PARCHETUL DE PE LANGA TRIBUNALUL ALBA (CUI 4331473)
Furnizor / câștigător
CORA TRADE CENTER SRL (CUI RO18182100)
Cod CPV
22458000-5 · Imprimate la comanda (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
315,60 RON
Valoare atribuită
315,60 RON
Data publicării
10.09.2018 15:20
Termen limită
15.09.2018 17:00
Data finalizării
10.09.2018 15:26

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

315,60 RON

din 315,60 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.