Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Subwoofer activ RCF Sub 705-AS II cu husa
- Număr anunț
- DA21183908
- Autoritate contractantă
- Unitatea Militara 01144 (CUI 27367077)
- Furnizor / câștigător
- FLY MUSIC SRL (CUI RO18996892)
- Cod CPV
- 32342412-3 · Boxe (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 7.226,90 RON
- Valoare atribuită
- 7.226,90 RON
- Data publicării
- 11.09.2018 13:41
- Termen limită
- 16.09.2018 17:00
- Data finalizării
- 11.09.2018 16:51
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
7.226,90 RON
din 7.226,90 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro