Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Achizitie produse profesionale de curatenie pt Gradinita 218
- Număr anunț
- DA21183337
- Autoritate contractantă
- Administratia Scolilor Sector 6 (CUI 14314666)
- Furnizor / câștigător
- BIO HYGIENE SRL (CUI RO29674809)
- Cod CPV
- 39831240-0 · Produse de curatenie (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.405 RON
- Valoare atribuită
- 1.405 RON
- Data publicării
- 11.09.2018 13:16
- Termen limită
- 16.09.2018 17:00
- Data finalizării
- 11.09.2018 14:34
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.405 RON
din 1.405 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro