Ofertă acceptată Cumpărare directă

Pachet i mprimate (spit Lipova)

Număr anunț
DA21182485
Autoritate contractantă
Spitalul Orasenesc Lipova (CUI 3518806)
Furnizor / câștigător
GUTENBERG S.R.L. (CUI RO1688022)
Cod CPV
22458000-5 · Imprimate la comanda (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
656,80 RON
Valoare atribuită
656,80 RON
Data publicării
11.09.2018 12:36
Termen limită
16.09.2018 17:00
Data finalizării
11.09.2018 13:16

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

656,80 RON

din 656,80 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.