Ofertă acceptată Cumpărare directă

achizitie curatator presiune si pistol diuza

Număr anunț
DA21179681
Autoritate contractantă
COMUNA SANTIMBRU (CUI 4562095)
Furnizor / câștigător
EPINVEST SRL (CUI 6541951)
Cod CPV
42924740-8 · Aparate de curatare de inalta presiune (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.950 RON
Valoare atribuită
2.950 RON
Data publicării
11.09.2018 10:46
Termen limită
16.09.2018 17:00
Data finalizării
11.09.2018 14:10

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.950 RON

din 2.950 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.