Ofertă acceptată
Cumpărare directă
prelungitor 3 prize, 5 m; mouse wireless Logitech
- Număr anunț
- DA21179492
- Autoritate contractantă
- Centrul judetean de Cultura Prahova (CUI 2844383)
- Furnizor / câștigător
- DANTE INTERNATIONAL SA (CUI RO14399840)
- Cod CPV
- 31224810-3 · Cabluri prelungitoare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 49,14 RON
- Valoare atribuită
- 49,14 RON
- Data publicării
- 11.09.2018 10:36
- Termen limită
- 16.09.2018 17:00
- Data finalizării
- 11.09.2018 12:57
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
49,14 RON
din 49,14 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro