Atribuită Cumpărare directă

COSURI DE GUNOI CU PEDALA

Număr anunț
DA35243394
Autoritate contractantă
Spital Orasenesc Urlati (CUI 20794712)
Furnizor / câștigător
MERTECOM SRL (CUI 18509431)
Cod CPV
39831200-8 · Detergenti (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
743,84 RON
Data publicării
12.03.2024 13:47
Data finalizării
13.03.2024 15:41

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

743,84 RON