Ofertă acceptată Cumpărare directă

Serv. de consult. pt realiz. docum. de fin. a proiect.: Revitalizare spatiu public urban din mun. Sv

Număr anunț
DA21173174
Autoritate contractantă
MUNICIPIUL SUCEAVA (CUI 4244792)
Furnizor / câștigător
AGHEMIR COMPANY SRL (CUI 33227299)
Cod CPV
71241000-9 · Studii de fezabilitate, servicii de consultanta, analize (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
134.000 RON
Valoare atribuită
134.000 RON
Data publicării
10.09.2018 13:55
Termen limită
15.09.2018 17:00
Data finalizării
11.09.2018 08:52

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

134.000 RON

din 134.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.