Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Produse protectie - masti, manusi si halate de unica folosinta
- Număr anunț
- DA21168002
- Autoritate contractantă
- DIRECTIA NATIONALA ANTICORUPTIE (CUI 14838148)
- Furnizor / câștigător
- ADIMEX CLEANING SRL (CUI RO26384401)
- Cod CPV
- 39831240-0 · Produse de curatenie (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 258,50 RON
- Valoare atribuită
- 258,50 RON
- Data publicării
- 10.09.2018 09:54
- Termen limită
- 15.09.2018 17:00
- Data finalizării
- 11.09.2018 08:57
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
258,50 RON
din 258,50 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro