Ofertă acceptată
Cumpărare directă
accesorii de birou si alte bunuri
- Număr anunț
- DA21167604
- Autoritate contractantă
- AGENTIA NATIONALA PENTRU OCUPAREA FORTEI DE MUNCA (CUI 11370190)
- Furnizor / câștigător
- MASTER BIROTICA SRL (CUI RO19179684)
- Cod CPV
- 44424200-0 · Banda adeziva (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.811,43 RON
- Valoare atribuită
- 1.811,43 RON
- Data publicării
- 10.09.2018 09:34
- Termen limită
- 15.09.2018 17:00
- Data finalizării
- 11.09.2018 09:25
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.811,43 RON
din 1.811,43 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro