Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de paza si protectie

Număr anunț
DA21184345
Autoritate contractantă
GRADINITA CU P.P. SI P.N.'' IULIA HASDEU'' MUNICIPIUL CAMPINA (CUI 20881410)
Furnizor / câștigător
SOFPREST PROTECT SECURITY S.R.L. (CUI RO32552100)
Cod CPV
79713000-5 · Servicii de paza (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
20.636 RON
Valoare atribuită
20.636 RON
Data publicării
11.09.2018 14:00
Termen limită
16.09.2018 17:00
Data finalizării
11.09.2018 14:03

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

20.636 RON

din 20.636 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.