Ofertă acceptată Cumpărare directă

MATERIALE DE INTRETINERE SI REPARATII

Număr anunț
DA21179310
Autoritate contractantă
COMUNA MOTCA (CONSILIUL LOCAL) (CUI 4541351)
Furnizor / câștigător
DORU TERM-INSTAL SRL (CUI RO20962514)
Cod CPV
44423000-1 · Diverse articole (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
124,37 RON
Valoare atribuită
124,37 RON
Data publicării
11.09.2018 10:30
Termen limită
16.09.2018 17:00
Data finalizării
11.09.2018 14:15

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

124,37 RON

din 124,37 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.