Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii laminare(plastifiere) pentru afise instiintare

Număr anunț
DA21177631
Autoritate contractantă
Municipiul Moinesti (CUI 4591490)
Furnizor / câștigător
TI SISTEM S.R.L. (CUI RO16116886)
Cod CPV
72513000-4 · Servicii de birotica (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
737,80 RON
Valoare atribuită
737,80 RON
Data publicării
11.09.2018 09:20
Termen limită
16.09.2018 17:00
Data finalizării
11.09.2018 13:47

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

737,80 RON

din 737,80 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.