Ofertă acceptată Cumpărare directă

AP TRIMMY T35 BUC 1 180.67 180.67 34.33 2 CAP TRIMMY T45 BUC 1 210.08 210.08 39.92 3 ULEI AME

Număr anunț
DA21176260
Autoritate contractantă
Scoala Profesionala Cazanesti (CUI 5936970)
Furnizor / câștigător
CONTE IMPEX SRL (CUI RO4596543)
Cod CPV
44423000-1 · Diverse articole (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.711,76 RON
Valoare atribuită
1.711,76 RON
Data publicării
10.09.2018 21:58
Termen limită
16.09.2018 17:00
Data finalizării
11.09.2018 09:48

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.711,76 RON

din 1.711,76 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.