Ofertă acceptată Cumpărare directă

aachizitie lacate si sisteme de inchidere pentru scoala si gradinita

Număr anunț
DA21175403
Autoritate contractantă
SCOALA CRESTINA PRIVATA DIN CARTIERUL ROMILOR DIN LOCALITATEA TINCA (CUI 35000330)
Furnizor / câștigător
DEDEMAN SRL (CUI RO2816464)
Cod CPV
44423000-1 · Diverse articole (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
134,36 RON
Valoare atribuită
134,36 RON
Data publicării
10.09.2018 15:35
Termen limită
15.09.2018 17:00
Data finalizării
10.09.2018 15:35

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

134,36 RON

din 134,36 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.