Ofertă acceptată
Cumpărare directă
lada frigorifica beko
- Număr anunț
- DA21169075
- Autoritate contractantă
- GRADINITA CU P.P. CUV. PARASCHEVA IASI (CUI 32215229)
- Furnizor / câștigător
- CRISTIANA LINE SRL (CUI RO6788545)
- Cod CPV
- 42513000-5 · Echipamente de refrigerare si de congelare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 999,16 RON
- Valoare atribuită
- 999,16 RON
- Data publicării
- 10.09.2018 10:45
- Termen limită
- 15.09.2018 17:00
- Data finalizării
- 11.09.2018 07:33
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
999,16 RON
din 999,16 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro