Ofertă acceptată Cumpărare directă

CARTUS TONER CANON C-EXV33

Număr anunț
DA21182884
Autoritate contractantă
LICEUL TEHNOLOGIC VICTOR JINGA (CUI 29385959)
Furnizor / câștigător
BEST TECH SRL (CUI RO11395593)
Cod CPV
30125100-2 · Cartuse de toner (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
174 RON
Valoare atribuită
174 RON
Data publicării
11.09.2018 12:54
Termen limită
16.09.2018 17:00
Data finalizării
11.09.2018 13:10

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

174 RON

din 174 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.