Ofertă acceptată Cumpărare directă

Cilindru compatibil BROTHER DR2300

Număr anunț
DA21179027
Autoritate contractantă
CASA JUDETEANA DE PENSII ALBA (CUI 13580082)
Furnizor / câștigător
DENDRIO TECHNOLOGY S.R.L. (CUI RO2114184)
Cod CPV
30125000-1 · Piese si accesorii pentru fotocopiatoare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
201,68 RON
Valoare atribuită
201,68 RON
Data publicării
11.09.2018 10:17
Termen limită
16.09.2018 17:00
Data finalizării
11.09.2018 12:58

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

201,68 RON

din 201,68 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.