Ofertă acceptată Cumpărare directă

TONER TOSHIBA T5070E

Număr anunț
DA21178642
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA NR. 32 (CUI 24027194)
Furnizor / câștigător
NOBILA CASA PAPER SRL (CUI RO10393063)
Cod CPV
30125110-5 · Toner pentru imprimantele laser/faxuri (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
848,74 RON
Valoare atribuită
848,74 RON
Data publicării
11.09.2018 10:01
Termen limită
16.09.2018 17:00
Data finalizării
11.09.2018 10:02

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

848,74 RON

din 848,74 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.