Ofertă acceptată
Cumpărare directă
TONER COMPATIBIL CRG737H,TONER COMPATIBIL CB435A/CB436A/CE285A,TONER COMPATIBIL SAMSUNG SCX-D4200A
- Număr anunț
- DA21178271
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA STEFAN CEL MARE CETATEA DE BALTA (CUI 12864515)
- Furnizor / câștigător
- DENDRIO TECHNOLOGY S.R.L. (CUI RO2114184)
- Cod CPV
- 30125110-5 · Toner pentru imprimantele laser/faxuri (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 460,31 RON
- Valoare atribuită
- 460,31 RON
- Data publicării
- 11.09.2018 09:45
- Termen limită
- 16.09.2018 17:00
- Data finalizării
- 11.09.2018 09:57
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
460,31 RON
din 460,31 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro