Ofertă acceptată Cumpărare directă adjudecat cu 0,4% sub estimat

45862840 CARTUS TONER BLACK (7000 PAG) ORIGINAL OKI MC853 MC873 853 DN 853 DNCT 853 DNV 870

Număr anunț
DA21174656
Autoritate contractantă
Ministerul Apararii Nationale - Unitatea Militara 02638 (CUI 4265965)
Furnizor / câștigător
DNS BIROTICA SRL (CUI RO16310679)
Cod CPV
30125100-2 · Cartuse de toner (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.977,80 RON
Valoare atribuită
1.969,88 RON 0,4% sub estimat
Data publicării
10.09.2018 15:00
Termen limită
16.09.2018 17:00
Data finalizării
11.09.2018 11:27

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.969,88 RON

din 1.977,80 RON estimat 0,4%

Adjudecat la 99,6% din estimat · economie 7,92 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.