Ofertă acceptată
Cumpărare directă
CARTUS TONER MLT-D1052S 1,5K ORIGINAL SAMSUNG ML-1910
- Număr anunț
- DA21173795
- Autoritate contractantă
- LICEUL TEHNOLOGIC SPECIAL BEETHOVEN (CUI 4941412)
- Furnizor / câștigător
- MIDA SOFT BUSINESS SRL (CUI RO16005870)
- Cod CPV
- 30125100-2 · Cartuse de toner (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 215,42 RON
- Valoare atribuită
- 215,42 RON
- Data publicării
- 10.09.2018 14:23
- Termen limită
- 15.09.2018 17:00
- Data finalizării
- 11.09.2018 07:40
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
215,42 RON
din 215,42 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro