Ofertă acceptată Cumpărare directă

PACHET CALCULATOARE, MONITOARE, MOUSE SI TASTATURI

Număr anunț
DA21175123
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA ,,PROF. VASILE GHERASIM (CUI 18102925)
Furnizor / câștigător
SYSTEM PRO SRL (CUI RO17718057)
Cod CPV
30213100-6 · Computere portabile (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
17.004,21 RON
Valoare atribuită
17.004,21 RON
Data publicării
10.09.2018 15:20
Termen limită
15.09.2018 17:00
Data finalizării
10.09.2018 15:24

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

17.004,21 RON

din 17.004,21 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.