Ofertă acceptată Cumpărare directă

Reparatii in statia de pompare apa potabila

Număr anunț
DA21175604
Autoritate contractantă
COMUNA GHELINTA (CUI 4201945)
Furnizor / câștigător
RO 8307141 Transport Cseh
Cod CPV
45310000-3 · Lucrari de instalatii electrice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.846,98 RON
Valoare atribuită
3.846,98 RON
Data publicării
10.09.2018 15:49
Termen limită
15.09.2018 17:00
Data finalizării
11.09.2018 08:17

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.846,98 RON

din 3.846,98 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.