Ofertă acceptată Cumpărare directă

Pachet tavan fals

Număr anunț
DA21174898
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA NR.1 RASOVA (CUI 28054302)
Furnizor / câștigător
DEDEMAN SRL (CUI RO2816464)
Cod CPV
44431000-0 · Placi de acoperire (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
685,82 RON
Valoare atribuită
685,82 RON
Data publicării
10.09.2018 15:11
Termen limită
15.09.2018 17:00
Data finalizării
10.09.2018 15:49

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

685,82 RON

din 685,82 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.