Ofertă refuzată
Cumpărare directă
Lucrari de reparatii gard metalic din panouri bordurate zincate in Parcul Plumbuita 2, Sector 2
- Număr anunț
- DA21151827
- Autoritate contractantă
- ADMINISTRATIA DOMENIULUI PUBLIC SECTOR 2 (CUI 4266260)
- Furnizor / câștigător
- TRANSPARENT WORKERS SRL (CUI 38222160)
- Cod CPV
- 45453100-8 · Lucrari de renovare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 31.028 RON
- Valoare finală
- 31.025 RON
- Data publicării
- 06.09.2018 13:04
- Termen limită
- 11.09.2018 17:00
- Data finalizării
- 11.09.2018 17:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.