Ofertă acceptată Cumpărare directă

Digitalizare echipament radiologic RX Philips MRS

Număr anunț
DA21174638
Autoritate contractantă
SPITALUL ORASENESC MIZIL (CUI 2844561)
Furnizor / câștigător
PHM COMSERV SRL (CUI RO21314065)
Cod CPV
33111300-4 · Aparate de developat pentru radiologie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
33.250 RON
Valoare atribuită
33.250 RON
Data publicării
10.09.2018 15:00
Termen limită
15.09.2018 17:00
Data finalizării
11.09.2018 13:29

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

33.250 RON

din 33.250 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.