Ofertă acceptată Cumpărare directă

Dietil-eter - Diethyl ether for analysis EMSURE® ACS,ISO,Reag. Ph Eur, = 99.7 %. CAS 60-29-7

Număr anunț
DA21173733
Autoritate contractantă
UNIVERSITATEA DUNAREA DE JOS (CUI 3127522)
Furnizor / câștigător
AQUATOR SRL (CUI RO15651244)
Cod CPV
44832000-1 · Solventi (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
148,95 RON
Valoare atribuită
148,95 RON
Data publicării
10.09.2018 14:20
Termen limită
15.09.2018 17:00
Data finalizării
11.09.2018 15:18

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

148,95 RON

din 148,95 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.