Atribuită Cumpărare directă

Colectare separată şi transportul separat al deşeurilor reziduale, hârtie, metal, plastic şi sticlă

Număr anunț
DA35243354
Autoritate contractantă
Comuna Herasti (CUI 16462219)
Furnizor / câștigător
ECOGREEN CONSTRUCT SRL (CUI 25716944)
Cod CPV
90511000-2 · Servicii de colectare a deseurilor menajere (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
21.241,68 RON
Data publicării
12.03.2024 13:47
Data finalizării
13.03.2024 15:41

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

21.241,68 RON