Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Lucrari insalare sistem de televiziune cu cicuit inchis
- Număr anunț
- DA21172342
- Autoritate contractantă
- COMUNA BUZA (CUI 4426158)
- Furnizor / câștigător
- DIA GUARD PROTECTION SRL (CUI 25271528)
- Cod CPV
- 32235000-9 · Sistem de supraveghere cu circuit inchis (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 15.372 RON
- Valoare atribuită
- 15.372 RON
- Data publicării
- 10.09.2018 13:19
- Termen limită
- 15.09.2018 17:00
- Data finalizării
- 11.09.2018 08:30
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
15.372 RON
din 15.372 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro