Ofertă acceptată Cumpărare directă

Reabilitare drumuri comunale si satesti afectate de inundatii in comuna Baluseni

Număr anunț
DA21183115
Autoritate contractantă
COMUNA BALUSENI (PRIMARIA COMUNEI BALUSENI) (CUI 3433890)
Furnizor / câștigător
VULTURI SRL (CUI RO17782459)
Cod CPV
45233142-6 · Lucrari de reparare a drumurilor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
293.803,26 RON
Valoare atribuită
293.803,26 RON
Data publicării
11.09.2018 13:05
Termen limită
16.09.2018 17:00
Data finalizării
11.09.2018 13:44

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

293.803,26 RON

din 293.803,26 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.