Ofertă acceptată
Cumpărare directă
antiinflamatoare si antibiotice
- Număr anunț
- DA21180992
- Autoritate contractantă
- CENTRUL DE RECUPERARE SI REABILITARE NEUROPSIHIATRICA BRANCOVENESTI (CUI 4322912)
- Furnizor / câștigător
- UNICAPHARM SRL (CUI RO11255654)
- Cod CPV
- 33632100-0 · Antiinflamatoare si antireumatismale (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 791,74 RON
- Valoare atribuită
- 791,74 RON
- Data publicării
- 11.09.2018 11:38
- Termen limită
- 16.09.2018 17:00
- Data finalizării
- 11.09.2018 12:26
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
791,74 RON
din 791,74 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro