Ofertă acceptată Cumpărare directă

OLANZAPINUM / Olanzapina Actavis 10 mg x 30 compr. film.

Număr anunț
DA21170323
Autoritate contractantă
Spitalul Municipal Dej (CUI 4305997)
Furnizor / câștigător
FILDAS TRADING SRL (CUI RO4851409)
Cod CPV
33600000-6 · Produse farmaceutice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
210,46 RON
Valoare atribuită
210,46 RON
Data publicării
10.09.2018 11:43
Termen limită
15.09.2018 17:00
Data finalizării
11.09.2018 07:55

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

210,46 RON

din 210,46 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.