Ofertă acceptată
Cumpărare directă adjudecat cu 0,6% sub estimat
Reactivi de laborator
- Număr anunț
- DA21169938
- Autoritate contractantă
- SPITALUL MUNICIPAL GHERLA (CUI 4546995)
- Furnizor / câștigător
- CLINI LAB SRL (CUI RO3102218)
- Cod CPV
- 33696500-0 · Reactivi de laborator (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 5.266,50 RON
- Valoare atribuită
- 5.236,50 RON 0,6% sub estimat
- Data publicării
- 10.09.2018 11:25
- Termen limită
- 16.09.2018 17:00
- Data finalizării
- 11.09.2018 14:34
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
5.236,50 RON
din 5.266,50 RON estimat
0,6%
Adjudecat la 99,4% din estimat · economie 30 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.