Atribuită Cumpărare directă

Telefon XIAOMI Redmi 13C, 128GB, 4GB RAM, Dual SIM, Midnight Black - RN 6875

Număr anunț
DA35243333
Autoritate contractantă
GARDA FORESTIERA SUCEAVA (CUI 16376339)
Furnizor / câștigător
ALTEX ROMANIA SRL (CUI 2864518)
Cod CPV
32250000-0 · Telefoane mobile (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
471,35 RON
Data publicării
12.03.2024 13:47
Data finalizării
13.03.2024 15:41

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

471,35 RON