Ofertă acceptată Cumpărare directă

Bariera fonica (Rev.2)

Număr anunț
DA21177263
Autoritate contractantă
Colegiul de Muzica ''Sigismund Toduta'' (CUI 4485790)
Furnizor / câștigător
ZETAM-PLM SRL (CUI RO8744251)
Cod CPV
34928230-9 · Bariera fonica (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
36.612,88 RON
Valoare atribuită
36.612,88 RON
Data publicării
11.09.2018 09:05
Termen limită
16.09.2018 17:00
Data finalizării
11.09.2018 11:52

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

36.612,88 RON

din 36.612,88 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.