Ofertă acceptată Cumpărare directă

Ref 317 TAVI pt Cristian Anghel - HARNASAMENT COMPLEX PENTRU LUCRUL LA INALTIME

Număr anunț
DA21175225
Autoritate contractantă
Teatrul National I.L. Caragiale Bucuresti (CUI 4192626)
Furnizor / câștigător
ALL 4 SAFE SRL (CUI RO17275596)
Cod CPV
34328300-5 · Centuri de siguranta (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.277,30 RON
Valoare atribuită
3.277,30 RON
Data publicării
10.09.2018 15:25
Termen limită
15.09.2018 17:00
Data finalizării
10.09.2018 15:32

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.277,30 RON

din 3.277,30 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.